"> قوانین فروش | ام اس پی سافت

قوانین فروش

برای فروش بهتر و تساعدی نیاز دارید یک محصول با کیفیت در ام اس پی سافت آپلود کنید و توضیحات کاملی در این خصوص برای مشتری قرار بدید و پیشتیبانی برای محصصولات خود داشته باشید.این یکی از ساده ترین راها برای افزایش فروش در ام اس پی سافت میباشد.

قوانین فروش در ام اس پی سافت :

ممنون از اینکه ام اس پی سافت را برای فروش محصولات خود انتخاب کردید ، ما برای فروش محصولات شما قوانینی داریم که نیاز به توجه شما دارد  :

 1. در ام اس پی سافت محصولاتی تایید میشوند که خوده شخص برنامه نویس محصول باشد.
 2. هر فروشنده ای که در ام اس پی سافت محصولی ارائه میکند، برای هر فروش از ۸۰% سهم فروش برخوردار  خواهد شد و ۲۰% نیز سهم ام اس پی سافت خواهد بود.
 3. حداقل مبلغ درخواست تسویه حساب ۲۰۰۰۰ تومان در مضرب ۴۰۰۰۰ تومان میباشد.
  • تنها موجودی حاصل از فروش محصول، قابل برداشت است و فروشندگان نمی توانند با شارژ کیف پول خود، موجودی حساب را افزایش داده و درخواست برداشت وجه ارسال کنند.
  • مبالغ شارژ شده به این منظور به هیچ عنوان قابل بازگشت نیست و فقط نسبت به خرید محصول میتوانید از آن استفاده کنید.
 4. تسویه حساب با فروشندگان دو روز در هفته و در روز های شنبه و سه شنبه انجام خواهد شد.
 5. فروشنده با پذیرش این توافق نامه به ام اس پی سافت این اجازه را می دهد مطابق سیاست های بازاریابی، افزایش اعتماد خریداران و در نهایت افزایش فروش محصولات، محصولات فروشندگان را با تخفیف تا سقف ۲۵٪ در جشنواره‌ها و طرح‌های تخفیفی خود عرضه نماید.
 6. مدت زمان لازم برای تایید محصولات شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج محصول در ام اس پی سافت را رعایت کرده باشید، در حدود ۷۲ ساعت کاری است. همچنین در صورت عدم تایید محصول نیز مدیران یا کارشناسان به صورت تیکت این مورد را به شما اطلاع خواهند داد.
 7. سعی کنید در توضیحات محصول کاملا صادق باشید چون نسبت به نوشته های خودتان باید پاسخگو باشید و به خریداران پشتیبانی دهید.
 8. در صورتیکه محصول ارسالی شما از سایت های دیگر برداشته شده باشد و یا محصول از راه غیرمجاز تهیه شده باشد و پس از بررسی های کارشناسان این مورد مشخص شود، بلافاصله محصول ارسالی شما حذف و در صورتیکه محصول مربوطه فروشی داشته باشد، حساب کاربری فروشنده تا اطلاع ثانوی بلاک میشود.
 9. ایجاد پیش نمایش آنلاین و یا ارائه تصاویر با کیفیت و آموزش راه اندازی فروش را افزایش می دهد و هم حس اعتماد کاربران به شما را افزایش می دهد.
 10. هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت های دیگر در بین توضیحات یک محصول و تیکت پشتیبانی موجب حذف آن محصول از ام اس پی سافت شده و در صورت تکرار چنین مواردی فروشنده جریمه نقدی خواهد شد.
 11. شما برای تایید محصول خود نیاز به یک آموزش و راه اندازی محصول خود دارید و این موضوع باید یا به صورت متن و یا به صورت فایل ارائه شود.