ورود / ثبت نام
0
0

سئوالات رایج کاربران

بسیاری از کاربران در استفاده از سایت با سئوالاتی مواجه می شوند که در ادامه جواب آن ها را خواهید یافت.قبل از هر چیزی پیشنهاد میکنم قوانین را مطالعه کنید.

نکته اول و مهم مبالغ واریزی به هیچ وجه قابل بازگشت نیست !درخواست هایی از این قبیل پاسخ داده نخواهد شد.

سوالات رایج کاربران ویژه:

روی فایل کلیک میکنم فایل دانلود نمیشود: در برخی از ساعات به دلیل ترافیک بالای سرور دانلود سایت ممکن است، شروع دانلود با تاخیر باشد و یا سرعت دانلود کند شود،دقت لازم داشته باشید که حتما از مرور گر موزیلا و مدیریت دانلود IDM استفاده کنید.چنانچه از مرور گر موزیلا استفاده میکنید نیازی به نصب IDM نیست.در دانلود پروژه VIP هیچ گونه زمان اتمام و حجم پروژه و قابلیت ادامه دانلود را ندارید.پس وقتی فایلی شروع به دانلود کرد تا اتمام دانلود پروژه منتظر بمونید در ضمن حجم پروژه در پست مشخص شده.

help 1 help 2

 

لینک های دانلود مستقیم نستن:خیر لینک های دانلود به صورت غیر مستقیم هستند و بر اساس یک الگوریتم تبدیل میشن به لینک غیر مستقیم.

فایل دانلود نشد و اعتبارم کم شد:فقط و فقط این موضوع از لینک گزارش خرابی و طبق توضیحی که در ان  توضیح داده شده شده قابل پیگری است.در صفحه گزارش خرابی دقت کنید برای ارسال برسی لینک لینک مورد نظر را در جای مورد نظر قرار بگیره.موضوع توسط همکاران برسی خواهد اگر مشکل از لینک بود اعتبار برگشت میخوره در غیر این صورت امکان برگشت وجود نداره چون آموزش دانلود و بند یک را خوب مطالعه نکردین.

مبلغ رو پرداخت کردم اعتبار اضافه نشد:اگر چنین مشکلی به وجود اومد دو حالت دارد یک اینکه شما از یک نرم افزار تغیر ای پی استفاده کردید (…..) و یا اینکه سیستم درگاه پرداخت کننده با مشکل روبه رو هستش.در حالت اول باید شماره پیگیری از طریق پرینت و یا اینترنت بانک در اختیار همکاران قرار بدین در غیر این صورت هیچ… در حالت دوم مبلغ بعد از زمان مشخص شده توسط بانک برگشت خواهد خورد (زمان از ۱۰ دیقه هستش تا ۷۲ ساعت)

پسورد فایل عمیل نمیکنه:پسور تمامی فایل های VIP ادرس سایت (www.mspsoft.con)است تایپ کنید

نظرات

0 نظر در مورد سئوالات رایج کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.