تحلیل داده
صفحه اصلی / سورس های برنامه نویسی / سورس MVC / سورس پروژه سیستم مدیریت محتوا با ASP.NET MVC

سورس پروژه سیستم مدیریت محتوا با ASP.NET MVC

مدیریت محتوا با ASP.NET MVC

سیستم مدیریت محتوا با ASP.NET MVC یک پروژه ای تحت زبان سی شارپ و ASP.NET MVC که به همراه سورس کامل و بانک اطلاعاتی SQL Server طراحی و برنامه نویسی شده است.همه باسیستم مدیریت محتوا آشنا هستید و ما در این پروژه یک CMS را در MVC آماده کردیم.بانک اطلاعاتی آن نیز اسکیول سرور است که به راحتی قابل استفاده است.

این پروژه یک سیستم فروشگاهی نیز محسوب میشود ، این قابلیت را نیز دارد که بتوانید از طریقن آن نیز برای فروش کتاب اقدام کنید و محصول خود را به فروش برسونید.در ادامه بیشتر در موردامکانات پروژه صحبت خواهیم کرد.

سایتهای مجهز به سیستم مدیریت محتوا که در اصطلاح به CMS که مخفف Content Management System است مشهورند، وبسایتهایی از نوع پرتالها یا سایتهای پویا هستند که برای مصارف خاص توسط طراحان حرفه ای و یا شرکتهای طراحی حرفه ای ایجاد میشوند.نکته قابل توجه این است که آنچه که در CMS ها متفاوت است طراحی آنها و سیستمهای مدیریت محتوای آنها برای مصارف خاص است.

برای ارتباط با دیتابیس از تکنولوژی DatabaseFirst استفاده شده است در لایه Model پروژه تمامی کلاس های جداول دیتابیس قابل مشاهده است.

مدیریت محتوا با ASP.NET MVC

این پروژه دارای یک پنل مدیریت جهت مدیریت وب سایت و قسمت های مختلف آن است و بخش دیگر وب سایت اصلی است که میتوانید مطالب منتشر شده را در آن مشاهده کنید.پروژه دارای بسیار نکات آموزشی است که به صورت رایگان ارائه شده است.

آموزش راه اندازی پروژه :

برای اجرای پروژه نیاز به ویژوال استدیو دارید و همچنین نرم افزار SQL Server که بانک اطلاعاتی شما در آن ایجاد خواهد شد.پروژه از چندین لایه تشکیل شده است و اینکه لایه دیتابیس مدل دیتابیس را به صورت مستقیم روی نرم افزار اسکویل شما ایجاد میکند.دقت

زمانی که در ساخت دیتابیس با ارور مواجه شدید به فایل WebConfig در Iris.Web مراجعه کنید و کد زیر را پیدا کنید.


<add name="IrisDbContext" providerName="System.Data.SqlClient" connectionString="Data Source=(local);Integrated Security=true;Initial Catalog=ebooksworldDB" />

در اینجا کانکشن پروژه سرغ Servername لوکال رفته و دیتابیس را با نام ebooksworldDB ایجاد میکند.اگر مواجه شدید ابتدا در SQL Server خود با یوزر لوکال کانکت بشید و موضوع را بررسی کنید اگر دچار مشکل هستید با یوزری با آن در SQL لاگین میکنید میتوانید آن را جایگزین (local) در کد فوق کنید و به راحتی پروژه را اجرا کنید.

یک امکان دیگری که در پروژه پیاده سازی شده است Elmah است : ما در مقاله  آموزش کار با Elmah در ASP.NET و MVC  به صورت ویدئویی نیز آموزش استفاد از آن را آموزش دادیم.Elmah ابزاری است کهخطاهای سایت را در یک دیتابیس که از نوع SQLLite است در ذخیره میکنه ، حتی این امکان وجود داره که در صورت بروز باگ و یا ارور ایمیل نیز ارسال به مدیریت سایت ارسال میکند.

سعی کردیم توضیحات کاملی درباره عملکرد پروژه و قسمت های مختلف آن به شما بدیم.امیدوارم که استفاده کنید.در ادامه لیست کامل پروژه در دسترس است.

 

مدیریت محتوا با ASP.NET MVC

 • پنل مدیریت
  • مدیریت کاربران
  • مدیریت پست ها
  • مدیریت برچسب ها
  • مدیریت دیدگاه ها
  • مدیریت برگه ها
  • مدیریت تماس ها
  • مدیریت گروه های دسته بندی
  • مدیریت مطالب
  • مدیریت کتاب ها
  • مدیریت تنظیمات اصلی وب سایت
  • ویرایش شناسنامه

 

در بخش نمای مطالب نیز تمامی اطلاعات از بخش مدیریت خوانده میشود و نمایش داده میشود.

اطلاعات ورود به پنل مدیریت : نام کاربری: admin کلمه عبور: ۱۲۳۴۵۶

جزئیات فایل

زبان پروژه : C# & ASP.NET MVC
بانک اطلاعاتی پروژه : SQL Server
حجم فایل پیوست : 54 MB

رمز فایل : www.mspsoft.ir , www.mspsoft.com
کانال ام اس پی سافت

۲ نظر

 1. مررررررسی… تشکر… زکات علم آموزش است
  بازم ممنون

 2. خدا بهتون هرچی میخوای بده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *دوره های آنلاین ام اس پی سافت

آموزش طراحی فروشگاه اینترنتی

آموزش طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سیستم مدیریت مشتریان

طراحی سیستم مدیریت مشتریان

دوره طراحی وب سایت پورتال خبری

دوره طراحی وب سایت پورتال خبری

دوره طراحی حسابداری فروشگاه

دوره طراحی حسابداری فروشگاه