ورود / ثبت نام
0
0

Visual Studio 2017 تا چند روز روی سیستم شما اعتبار دارد؟

882 بازدید
Visual Studio 2017

Visual Studio 2017

شرکت ماکروسافت Visual Studio 2017 RC را در November 16, 2016 منتشر کرد. نسخه آزمایشی این نرم افزار برای تمامی علاقمندان به .NET  و توسعه دهندگان رایگان است.  وقتی توسعه دهنده نسخه آزمایشی را نصب کند فقط برای یک مدت مشخصی معتبر است و این مقاله به شما کمک می کند تا بررسی کنید که تا چه تاریخی نسخه ۲۰۱۷ RCروی سیستم شما معتبر است.

 

اگر هنوز Visual Studio۲۰۱۷ RC را نصب نکرده اید پیشنهاد می کنم مقاله قبلی را، از لینک مطالعه کنید تا نحوه نصب این نرم افزار را یادبگیرید.

 

نسخه رایگان آزمایشی یک نرم افزار چه فایده ای می تواند داشته باشد؟

با انتشار نسخه آزمایشی، برنامه نویسان می توانند از جدیدترین و بهترین ویژگی های یک IDE جدید و ابزارهای موجود در آن استفاده کنند؛ و فرصت کافی را می دهد تا کار با این IDE را یادگرفته و قابلیت های جدید را امتحان کنند. سپس وقتی شما یا شرکتتان آماده بودید تا نرم افزار خود را به نسخه لایسنس دار و پولی آن ارتقا دهید، می توانید از امکانات جدید هم چنان استفاده کنید.(به عبارت دیگر برای اسفتاده همیشگی از نرم افزار باید نسخه اصلی و پولی آن را خریداری کنید.)

 

بنابراین این نسخه رایگان آزمایشی تا چه زمانی اعتبار دارد؟

برخلاف Visual StudioCommunity که کاملا رایگان است، Visual Studio 2017Developer  و  Enterprise Editions به صورت نسخه رایگان آزمایشی هستند.

Visual Studio 2017

Visual Studio 2017

نسخه رایگان

Visual Studio Community را می توان به صورت رایگان نصب نمود بنابراین مادامی که روی سیستم نصب باشد می توان از آن استفاده کرد.

 

نسخه آزمایشی

Visual Studio 2017Professional و Enterprise رایگان نیستند اما نسخه آزمایشی آن با اعتبار محدود ارائه شده است و بعد از مدت مشخصی به اتمام می رسد و دیگر شما نمی توانید از آن استفاده کنید مگر اینکه آن را بخرید یا به نسخه لایسنس دار آن ارتقایش بدهید.

 

برای چه مدتی معتبر و قابل استفاده می باشد؟

تیم تهیه ماکروسافت به خوبی از این موضوع آگاه بوده و به صورت جدی کار کرده تا چندماه بعد از RC، محصول اصلی را منتشر کنند . اما برای اطمینان از اعتبار نسخه آزمایشی که روی سیستم شما نصب شده گام های زیر را انجام دهید.

Visual Studio 2017RC را اجرا کنید.

Visual Studio 2017به منوی Help رفته و روی “About MicrosoftVisual Studio” کلیک کنید.

Visual Studio 2017

از پنجره ای که به صورت زیر باز می شود روی “License Status” کلیک کنید.

Visual Studio 2017

حالا یک پنجره ظاهر می شود، مانند شکل زیر، که به راحتی می توانید از تاریخ اعتبار برنامه مطلع شوید.

Visual Studio 2017

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.mspsoft.com/?p=21984
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
فاطمه زکایی
فاطمه زکایی هستم. فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی نرم افزار، مدت سه سال هست که در زمینه توسعه اپلیکیشن های تحت وب و اندروید و همچنین تولید محتوای تخصصی برنامه نویسی تحت وب و اندروید در مجموعه mspsoft در خدمت شما هستم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد Visual Studio 2017 تا چند روز روی سیستم شما اعتبار دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.