ورود / ثبت نام
0
0

با قابلیت های جدید در مایکروسافت NET 2015. آشنا شوید

677 بازدید
NET 2015.

NET 2015.

خبری که دیدم شاید برای شما همراهان عزیز ام اس پی سافت جالب باشد و سعی کردم در قالب یک مقاله قابلیت های جدید NET 2015.  برای شما آمادش کنم که با این قابلیت ها آشنا شوید.شاید جالب باشه بدونید در ژوئن سال ۲۰۰۰، شرکت مایکروسافت ایجاد چهارچوب نرم‌افزاری دات‌نت، به همراه یک زبان برنامه نویسی جدید به نام سی شارپ را اعلام کرد. چارچوب دات‌نت یک مجموعهٔ وسیع از امکانات برنامه‌نویسی است که در قالب یک نرم افزار ویژوال استیدو در اختیار شمت قرار گرفته است.اخیرا مایکروسافت خبری را منتشر کرد که درباره ی  open sourcing کردن  .NET بوده  و اینکه مایکروسافت ویژوال استادیو از پلتفرم open sourcing پشتیبانی می کند. خبر دیگر درباره ی تغییرنام چارچوب .NET بود. که ورژن قبلی .NET 4.5 بود.
اما ورژن جدید آن .NET 2015 نامیده می شود. این نسخه شامل تعدا زیادی sub versions برای framework  (چارچوب) فراهم کرده است.

کارایی آن

.NET کارایی و قابلیت اپلیکیشن هارا افزایش داده . و اینکه این اپلیکیشن ها تست کارایی و پیشرفت های بیش از ۶۰% را نشان داده و مطمنا موثر خواهند بود.

وب و سرویس ها

تغییرهای چشم گیری در وب اپلیگیشن ها به وجود آمده اند و سرویس های ابری (cloud services) پیشرفت زیادی داشته اند و مدیریت شده اند.
به طور کلی ویژگی ها شامل پیشرفت و سریعتر شدن دوره ها (چرخه ها)، یک پارچه بودن انتقال از یک محل به cloud، ابزارها و ویرایشگر های بیشتر، open source بهتر، و همچنین پیشرفت سریع و … .
Open Source .NET
Compiler پلتفرم .NET موسوم به “Roslyn” یک open source کامل است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.mspsoft.com/?p=11184
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
محمد نجفی
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

4 نظر در مورد با قابلیت های جدید در مایکروسافت NET 2015. آشنا شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.