ورود / ثبت نام
0
0

دانلود کتاب رایگان آموزش WCF به زبان اصلی

964 بازدید

آموزش wcf

با کتاب آموزش WCF به زبان اصلی با شما هستم.امید وارم از اولین مطلبم استفاده کرده باشید و مفید باشه براتون.شاید تا به حال دوست داشته باشید در مورد  Windows Communication Foundation) WCF) مطالعه کوچی داشته باشید من براتون در این مطلب کتابی البته برای دوستانی که نسبت به زبان کمی مسلط هستند اماده کردم.یک توضیح مختصر هم در مورد این زبان قرار میدم براتون:WCF فرایند توسعه نرم‌افزار های در ارتباط با هم را تسهیل می کند. WCF گونه های مختلفی از توسعه نرم افزارهای توزیع شده را با مهیا ساختن معماری‌ای لایه ای در اختیار می گذارد.WCF با پشتیبانی از تمامی تکنولوژی های موجود، و در عین حال استقلال از تمامی پروتکل های ارتباطی، امکانات زیر را در اختیار توسعه دهندگان سیستم های توزیع شده می گذارد.
به دلیل اینکه WCF امکان ارتباط از طریق Webservice را دارا می باشد، ارتباط دوطرفه با سایر پلتفرم ها از قبیل application server های اصلی J2EE امکانپذیر خواهد بود.در اینجا میتونید مطالعه کامل در مورد WCF داشته باشید.

برنامه ای که برپایه WCF ایجاد شده باشد با تمامی اقلام زیر می تواند ارتباط داشته باشد:

آموزش wcf

· نرم افزار های مبتنی بر WCF که در حال اجرا بر روی processهای مجزا بر روی همان سیستم مبتنی بر ویندوز هستند.

· نرم افزارهای مبتنی بر WCF که بر روی یک سیستم مجزای مبتنی بر ویندوز قرار دارند.

· نرم افزار هایی که بر روی سایر تکنولوژی ها تشکیل شده اند. مانند J2EE که از وب سرویس های استاندارد پشتیبانی می کند. این نرم افزارها می توانند بر روی ماشین هایی با سیستم عامل ویندوز، و یا سایر سیستم عامل ها باشند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.mspsoft.com/?p=9739
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
عباس ارجمند
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

3 نظر در مورد دانلود کتاب رایگان آموزش WCF به زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.