ورود / ثبت نام
0
0

دانلود مجموعه فیلم های آموزشی رایگان Entity Framework

1501 بازدید

entity framework

در این مطلب با فیلم های اموزشی رایگان Entity Framework در خدمت شما هستیم فیلم های بسیاری کاربری هستند که از ام اس پی سافت میتوانید دانلود کنید و استفاده لازم رو ببرید چند فیلم آموزشی هستش که شما را در هر بخش از قسمت های Entity Framework همراهی میکند در ادامه یه توضیح جامع در مورد Entity میدم که با این تکنولوژی اشنایی پیدا کنید فقط یه مختصر بگم یکی از تکنولوژی های بسیار ساده و عالی در ارتباط با دیتابیس های مختلف هستش که در زبان دات نت قابل استفاده است.

Entity Framework یک ORM است که توسط شرکت Microsoft توسعهدادهمیشود. نسخه ۱.۰ آن مایوس کننده بود و در موارد بسیاری کمبود داشت. اما با توجه به سرمایه گذاری زیادی که Microsoft روی پروژه انجام داده بود، مشخص بود که قصد جدی در توسعه این ابزار دارد. نسخه کنونی آن، ۴ هست که باStudio 2008Visual روی سیستم نصب میشود. با توجه به اهمیت این بحث برای Microsoft، انتظار میرود که توسعه این ابزار به طور فعالی ادامه پیدا کند و امکانات کاملی به آن اضافه شود.ADO.NET Entity Framework به گونه ای طراحی شده است تا توسعه دهندگان را قادر سازد در مقابل مدل های مرسوم مفهومی (conceptual)، از یک مدل جدید با امکان دسترسی و برنامه نویسی مستقیم بر اساس ساختار یک پایگاه داده رابطه ای استفاده نمایند. هدف از تولید این مدل، کاهش چشمگیر میزان کدنویسی، سهولت گسترش، ترمیم، بهبود و نگهداری برنامه ها بوده است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.mspsoft.com/?p=8976
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مسعود شریفی پور
از سال 88 که با برنامه نویسی آشنا شدم خیلی علاقه مند بودم یک بستر آموزشی بسازم در فضای وب و به انتشار آموزش های در این زمینه بپردازم.حالا یک تیم داریم و با قدرت رو به جلو حرکت میکنیم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

7 نظر در مورد دانلود مجموعه فیلم های آموزشی رایگان Entity Framework

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.