ورود / ثبت نام
0
0

اموزش تصویری فراخوانی اطلاعات متنی و ذخیره در آرایه در asp.net

524 بازدید
آرایه در asp.net

آرایه در asp.net

آرایه در asp.net

اموزش تصویری فراخوانی اطلاعات متنی و ذخیره در آرایه در asp.net را برای شما دوستان اماده دانلود کرده ایم برای اینکه در دانلود با مشکل رو به رو نشید سعی کردیم این اموزش را با صحبتی که با دوستان داشتیم به صورت بخش به بخش منتشر کینم که بخش اول ان کار با ارایه هستش که کاره سختیم نیست ولی میتونه بسیار کاربردی باشه اموزش ها با کیفیت بسیار عالی هستند که روزانه سعی میکنیم بخش های را برای شما اماده کنیم.

ارایه متغیری است با چندین خانه که می توان در هر یک از خانه های آن , مقداری را نگهداری کرد.آرایه یک نوع ساخته که حاوی چندین متغیره.مثلا اگه شما یک آرایه ۱۰ خانه ای از نوع int تعریف کنید در اصل یه رشته دارید که ۱۰ خونه داره و در هر خونه یک عدد صحیح میتونه قرار داشته باشه.مثلا اگه اسم آرایه A باشه خانه اول میشه [۱]A و به همین ترتیب.یک آرایه مجموعه ای از خانه ها متوالی حافظه می باشد که دارای یک نام و یک نوع می باشند . به هر یک از این خانه ها یک عنصر آرایه گفته می شود . برای دستیابی به یک عنصر آرایه ، باید نام آرایه و شمارنده آن خانه را مشخص کنیم . لذا عناصر آرایه توسط متغیری به نام اندیس مشخص می شوند به همین دلیل، آرایه ها را متغیرهای اندیس دار نیز می گویند . نام آرایه ، از قواعد نام گذاری متغیرها پیروی می کند . نوع آرایه نیز یکی از انواع داده ذکر شده در مبحث مفاهیم حافظه و انواع داده ای می باشد .
یه توضیح کلی بود از ارایه که امید وارم مفهوم رو توسته باشم برسونم…
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.mspsoft.com/?p=8337
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مسعود شریفی پور
از سال 88 که با برنامه نویسی آشنا شدم خیلی علاقه مند بودم یک بستر آموزشی بسازم در فضای وب و به انتشار آموزش های در این زمینه بپردازم.حالا یک تیم داریم و با قدرت رو به جلو حرکت میکنیم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد اموزش تصویری فراخوانی اطلاعات متنی و ذخیره در آرایه در asp.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.