ورود / ثبت نام
0
0

دانلود مجموعه مقالات اموزشی ساختمان داده در قالب پاورپوینت

564 بازدید
ساختمان داده

ساختمان داده

مجموعه مقالات اموزشی ساختمان داده را برای شما دوستان اماده دانلود کرده ایم این مقالات که همگی در قالب فایل پاورپونت اماده دانلود کرده ایم بسیار جالب و خواندی هستند دارای مثال های بسیار زیاد و جالبی هستند.که پیشنهاد مینم حتما دانلود کنن.اموزش ها همه به زبان فارسی هسنتند و تمامی بخش های ساختمان داده را مورد برسی قرار میدهند.توضیحات و مثالا های کاملی در این مقاله موجود می باشید.

این مجموعه مقالات در پنج بخش دسته بنده شده اند که هر کدام یک بخش از ساختمان داده را مورد برسی قرار میدهند دسته بنده شده اند یه توضیح در مورده ساختمان داده میدم و بعد فهرست مقالات ساختمان داده را دراختیارتون قرار میدم.

ساختمان داده ها عموما بر توانایی یک کامپیوتر به واکشی و ذخیره داده ها در هر محل در حافظه آن، مشخص شده توسط آدرس بر اساس رشته بیتی است که می تواند خود را در حافظه ذخیره شده و دستکاری شده توسط برنامه.بنابراین ثبت و داده های آرایه سازه ها در محاسبات آدرس اقلام داده ها با عملیات محاسباتی بر اساس، در حالی که ساختارهای داده ای مرتبط بر روی آدرس های ذخیره سازی از اقلام داده ها در درون ساختار خود است. بسیاری از ساختمان های داده استفاده از هر دو اصول، گاهی در راه های غیر بدیهی در ترکیب. پیاده سازی ساختار داده ها معمولا نیاز به نوشتن مجموعه ای از مراحل که برای ایجاد و دستکاری نمونه هایی از آن ساختار. بهره وری از ساختار داده را نمی توان به طور جداگانه از آن عملیات قرار گرفت. مشاهده این انگیزه مفهوم نظری از نوع داده انتزاعی، ساختار داده ها است که به طور غیر مستقیم توسط عملیات که ممکن است بر روی آن انجام شده مشخص شده اند و خواص ریاضی از این عملیات (از جمله فضای خود هزینه و زمان)

فهرست مقالات ساختمان داده

 1. توضیحات ابتدایی ساختمان داده
 2. مبنا ها در ساختمان داده
 3. تبدیل مبناها
 4.  آرایه (Array)
 5. پشته (Stack)
 6. صف (Queue)
 7. لیستهای پیوندی (Linked List)
 8. درخت (Tree)
 9. گراف (Graph)
 10. ساختمانهای پویا (Dynamic)
 11. پیاده سازی پویای پشته :
 12. انواع نمادگذاری

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.mspsoft.com/?p=7093
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مسعود شریفی پور
از سال 88 که با برنامه نویسی آشنا شدم خیلی علاقه مند بودم یک بستر آموزشی بسازم در فضای وب و به انتشار آموزش های در این زمینه بپردازم.حالا یک تیم داریم و با قدرت رو به جلو حرکت میکنیم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

6 نظر در مورد دانلود مجموعه مقالات اموزشی ساختمان داده در قالب پاورپوینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.