"> دانلود مقاله پیرامون نیروی کار مجازی

دانلود مقاله پیرامون نیروی کار مجازی

مبانی اینترنت

مبانی اینترنت

با مقاله که در حال حاضر در خدمت شما هستم مقاله ای ایست که برای درس مبانی اینترنت و درس مبتی بر وب ارائه کرده ام زحمت زیادی برایش کشیدم. این مقاله؛  شما را کار در دنیای مجازی و یکی از سایت هایی که امروز در حال حاضر یک شبکه کار مجازی راه اندازی کرده اشنا میکند و تمامی قسمت های مختلف ان را مورد برسی قرار میدهد.بعد به اتمام رسیدن پروژه نیروی کار مجازی که در حال انجام ان هستیم ان را نیز در دسترس تمامی دوستان ام اس پی سافت قرار میدهم.بیشتر صحبت این مقاله که به صورت پاورپوینت است روی فری لنسر است.  کسی که پروژه ه ای قبول میکند.برای توضیحات بیشتر مقاله را دانلود کنید و خودتان مطالعه کنید. در ادامه توضیحاتی در مورده فری لنسر میتوانید مطالعه کنید…

در کل ، فری لنسر کسی است که کار می کند اما استخدام نیست . یعنی به ازای ساعت ، روز یا پروژه کار میکند . اکثر فری لنسر ها کارهایی همانند : عکاسی ، طراحی  صفحات ، طراحی وب ، برنامه نویسی و کارهایی که تا حدی مثل همین کار ها هستند ، انجام می دهند. بزرگترین تفاوت فریلنس در این است که فرد استخدام شرکتی نیست ؛ یعنی بر اساس نیاز های خود یک پروژه را تقبل میکند. شاید درآمد یک فریلنسر  از یک کارمند بیشتر باشد . زیرا او پروژه ها را انتخاب میکند و از روی علاقه آنها را انجام میدهد، نه از روی قوانین شرکت.

نظرتونم درباره مقاله بدین خیلی عالیه…….

 مبانی اینترنت

مسعود شریفی پور

از سال 88 که با برنامه نویسی آشنا شدم خیلی علاقه مند بودم یک بستر آموزشی بسازم در فضای وب و به انتشار آموزش های در این زمینه بپردازم.حالا یک تیم داریم و با قدرت رو به جلو حرکت میکنیم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

    نام شما... پاسخ

    عالی بود اقای شریفی ممنون

      مسعود پاسخ

      مچکر دوست عزیز موفق باشید

کدیشن ! مارکت پروژه های برنامه نویسی راه اندازی شدیه توکه پا بریم ببینم