ورود / ثبت نام
0
0

دانلود پروژه مقاله کامل در مورد ADSL به همراه فایل پاورپوینت

1260 بازدید
ADSL

ADSL

مقاله ای که در این ساعت از ام اس پی سافت برای شما دوستان آماده کرده ایم در مورده فناوری ADSL است که به طور کامل توضیح میده این مقاله به صورت کامل و به همراه فایل پاورپوینت میتوانید به صورت رایگان از ام اس پی سافت دانلود کنید.

تکنولوژی DSL یکی از انواع تکنولوژیهای انتقال پرسرعت داده است که جهت دسترسی به اینترنت و همینطور پخش ویدئویی مطرح گردید . این تکنولوژی با استفاده از خطوط تلفن معمولی ما را قادر میسازد تا از امکانات از پیش موجود، از تکنولوژی جدید استفاده کنیم. نوع دیگر همین تکنولوژی ADSL است که یکی از انواع تکنولوژی DSL محسوب میگردد.ADSL مخفف  Asymmetric Digital Subscriber Line به معنای خط اشتراک دیجیتال نامتقارن ( سرعت ارسال داده در ثانیه کمتر از دریافت اطلاعات است) می‌باشد، این تکنولوژی نسبتاً جدید است که خطوط تلفن فعلی را به راهی برای دستیابی به صوت و تصویر و تبادل اطلاعات با سرعت نسبتاً بالا تبدیل می کند. ADSL می تواند بیش از ۶Mb در ثانیه به مشترک تحویل دهد این بدان معناست که بدون سرمایه گذاری زیاد و با کابل های موجود می توان ظرفیت را تا ۵۰ برابر افزایش داد. با این تکنولوژی حتی می توان محتوای فعلی موجود در اینترنت را از متن به صوت تبدیل کرد و دیگر احتیاجی به کوچک کردن حجم تصاویر گرافیکی و در نتیجه کاهش کیفیت آنها نخواهد بود. می توان به راحتی ویدیو کنفرانس بین دانشگاهها و مراکز صنعتی برگزار کرد.

 ADSL

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.mspsoft.com/?p=5819
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مسعود شریفی پور
از سال 88 که با برنامه نویسی آشنا شدم خیلی علاقه مند بودم یک بستر آموزشی بسازم در فضای وب و به انتشار آموزش های در این زمینه بپردازم.حالا یک تیم داریم و با قدرت رو به جلو حرکت میکنیم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

9 نظر در مورد دانلود پروژه مقاله کامل در مورد ADSL به همراه فایل پاورپوینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.