ورود / ثبت نام
0
0

کتاب آموزشی راهنمای مقدماتی برنامه نویسان پایگاههای داده در دلفی

429 بازدید
بانک های اطلاعاتی

بانک های اطلاعاتی

کتاب آموزشی در این ساعت از ام اس پی سافت براتون آماده کردیم که مقدمه ای برای کار با پایگاه های داده و بانک های اطلاعاتی در دلفی است که به صورت کاملا واضح و به همراه نمودار و تصویر مربوطه توضیح داده شده است.پیشنهاد میکنم دوستانی که با بانک های اطلاعاتی کار میکنند مطالعه ای بر روی این کتاب داشته باشند.

پایگاه داده مجموعه‌ای از رکوردهای ذخیره شده در رایانه با یک روش سیستماتیک (اصولی) مثل یک برنامه رایانه‌ای است که می‌تواند به سؤالات کاربر پاسخ دهد. برای ذخیره و بازیابی بهتر، هر رکورد معمولاً به صورت مجموعه‌ای از اجزای داده‌ای یا رویدادها سازماندهی می‌گردد. بخش‌های بازیابی شده در هر پرسش به اطلاعاتی تبدیل می‌شود که برای اتخاذ یک تصمیم کاربرد دارد. برنامه رایانه‌ای که برای مدیریت و پرسش و پاسخ بین پایگاه‌های داده‌ای استفاده می‌شود را مدیر سیستم پایگاه داده‌ای یا به‌اختصار (DBMS) می‌نامیم. خصوصیات و طراحی سیستم‌های پایگاه داده‌ای در علم اطلاعات مطالعه می‌شود.

بانک های اطلاعاتی

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.mspsoft.com/?p=5772
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مسعود شریفی پور
از سال 88 که با برنامه نویسی آشنا شدم خیلی علاقه مند بودم یک بستر آموزشی بسازم در فضای وب و به انتشار آموزش های در این زمینه بپردازم.حالا یک تیم داریم و با قدرت رو به جلو حرکت میکنیم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

4 نظر در مورد کتاب آموزشی راهنمای مقدماتی برنامه نویسان پایگاههای داده در دلفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. مسعود جان سایتت بی نظیره…خیلی خیلی ممنون از بابت همه زحماتت. تا بحال هر پیشرفتی داشتم تو برنامه نویسی مدیون شما و وب سایت بسیار مفیدت بودم…به روز، مکفی و بسیار مفید…

    ۸

    1. لطفا دارید جناب رجایی فر هدف تیم ام اس پی سافت هم همین است که شما دنبال آن هستید خوشحالیم که شما و تیم خود را به آن هدف نزدیک کرده ایم.

      ۵