"> كتاب آموزشی راهنمای مقدماتی برنامه نويسان پايگاههای داده در دلفی

کتاب آموزشی راهنمای مقدماتی برنامه نویسان پایگاههای داده در دلفی

بانک های اطلاعاتی

بانک های اطلاعاتی

کتاب آموزشی در این ساعت از ام اس پی سافت براتون آماده کردیم که مقدمه ای برای کار با پایگاه های داده و بانک های اطلاعاتی در دلفی است که به صورت کاملا واضح و به همراه نمودار و تصویر مربوطه توضیح داده شده است.پیشنهاد میکنم دوستانی که با بانک های اطلاعاتی کار میکنند مطالعه ای بر روی این کتاب داشته باشند.

پایگاه داده مجموعه‌ای از رکوردهای ذخیره شده در رایانه با یک روش سیستماتیک (اصولی) مثل یک برنامه رایانه‌ای است که می‌تواند به سؤالات کاربر پاسخ دهد. برای ذخیره و بازیابی بهتر، هر رکورد معمولاً به صورت مجموعه‌ای از اجزای داده‌ای یا رویدادها سازماندهی می‌گردد. بخش‌های بازیابی شده در هر پرسش به اطلاعاتی تبدیل می‌شود که برای اتخاذ یک تصمیم کاربرد دارد. برنامه رایانه‌ای که برای مدیریت و پرسش و پاسخ بین پایگاه‌های داده‌ای استفاده می‌شود را مدیر سیستم پایگاه داده‌ای یا به‌اختصار (DBMS) می‌نامیم. خصوصیات و طراحی سیستم‌های پایگاه داده‌ای در علم اطلاعات مطالعه می‌شود.

بانک های اطلاعاتی

مسعود شریفی پور

از سال 88 که با برنامه نویسی آشنا شدم خیلی علاقه مند بودم یک بستر آموزشی بسازم در فضای وب و به انتشار آموزش های در این زمینه بپردازم.حالا یک تیم داریم و با قدرت رو به جلو حرکت میکنیم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  حمیدرضا پاسخ

  سلام خیلی ممنون

  انشاءالله سربلند باشید

   مسعود پاسخ

   خواهش حميد جان شما هم هرجا كه هستيد موفق باشيد

  احمد رجایی فر پاسخ

  مسعود جان سایتت بی نظیره...خیلی خیلی ممنون از بابت همه زحماتت. تا بحال هر پیشرفتی داشتم تو برنامه نویسی مدیون شما و وب سایت بسیار مفیدت بودم...به روز، مکفی و بسیار مفید...

   مسعود شریفی پاسخ

   لطفا دارید جناب رجایی فر هدف تیم ام اس پی سافت هم همین است که شما دنبال آن هستید خوشحالیم که شما و تیم خود را به آن هدف نزدیک کرده ایم.

کدیشن ! مارکت پروژه های برنامه نویسی راه اندازی شدیه توکه پا بریم ببینم