ورود / ثبت نام
0
0

دانلود کتاب فارسی کار با پایگاه داده در ASP.NET (قسمت اول)

384 بازدید
پایگاه داده در asp.net

پایگاه داده در asp.net

قصد داریم آموزشی جدید شروع کنیم کار با پایگاه داده در asp.net که در چند بخش برای شما دوستان آماده کردم که خوب یاد بگیرید و کار کنید.آموزش بسیار کاربردی است که هرکدام از فایل ها در داخل یک فایل pdf  قرار دارد با توضیحات کامل.امید وارم مفید باشه و استفاده کنید…در ابتدا توضیحاتی در باره asp.net میدهیم چیست؟ و چگونه کار میکند؟ .

ASP.NET نسل بعدی ASP یا ASP کلاسیک است. اما این یک پیشرفت تکاملی است بطوریکه این دو فناوری تقریبا از یکدیگر متفاوتند. صفحات ASP با زبان های دستورالعمل نویسی مانند VBScript یا JScript ایجاد می شوند اما در ASP.NET ما یک فرایند کامل برنامه نویسی با زبانهای Visual Basic یا #C (سی-شارپ تلفظ شود) داریم. همچنین در ASP کلاسیک تنها پنج کلاس استاندارد (Request, Response, Application Session, Server) وجود دارد حال آنکه در ASP.NET می توان از بیش از ۴۵۰۰ کلاس استاندارد موجود در بدنه NET. بهره جست.همچنین علیرغم قدرت و امکانات زیاد و متعدد ASP.NET، استفاده از آن در مقایسه با ASP کلاسیک بسیار آسانتر است. بعنوان مثال با استفاده از چند ابزار در یک صفحه ASP.NET می توان یک صفحه بسیار پیچیده HTML بدست آورد که ساخت آن در ASP کلاسیک ممکن است نیاز به چند روز کار داشته باشد

پایگاه داده در asp.net

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.mspsoft.com/?p=4305
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مسعود شریفی پور
از سال 88 که با برنامه نویسی آشنا شدم خیلی علاقه مند بودم یک بستر آموزشی بسازم در فضای وب و به انتشار آموزش های در این زمینه بپردازم.حالا یک تیم داریم و با قدرت رو به جلو حرکت میکنیم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد دانلود کتاب فارسی کار با پایگاه داده در ASP.NET (قسمت اول)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.