ورود / ثبت نام
0
0

کتاب اموزش prolog (فصل چهارم و پنجم)

447 بازدید
برنامه نویسی پرولوگ

برنامه نویسی پرولوگ

در این ساعت از ام اس پی سافت اموزش برنامه نویسی پرولوگ را برای شما دوستان آماده کردم.که سه بخش این آموزش را در پست های قبلی برای شما دوستان آماده کردم .با تشکر از دوست عزیزمون که یاداوردی کردن که بقیه آموزش را هم قرار بدم .در این پست فصل چهارم و پنجم که آخرین بخش است را قرار میدم.

برای بهره وری از کد Prolog معمولاً به صورت کد ماشین انتزاعی ترجمه می‌شود و اغلب تحت تاثیر مجموعه دستورات ثبت نامی براساس ماشین انتراعی وارن (Warren Abstract Machine (WAM)) است.برای پیاده سازی انتزاعی متناسب به نوع اصطلاحات و اطلاعات در زمان کامپایل است. برای ترجمه بهتر و نزدیک تر بودن به زبان ماشین واقعی برای عملکرد بهتر نیاز به تحقیقات مبتنی بر جامعه منطقی برنامه ریزی شده است که دو کار اساسی براساس قواعد منطقی انجام می‌دهد یک باینری کردن عبارات و بندها و دیگری فراهم کردن پشته مبتنی بر ماشین مجازی.در نسل پنجم سعی شده است ماشین‌ها و سیستم‌های مبتنی بر پرلوگ نیازهای سخت‌افزاری این نوع برنامه سازی منطقی را نیز فراهم سازند تا سرعت اجرای آن هزاران برابر شود. بعلاوه این پرلوگ این توانایی را نیز دارد که با پردازش موازی بندها سرعت را بهبود بخشد.

برنامه نویسی پرولوگ

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.mspsoft.com/?p=3920
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مسعود شریفی پور
از سال 88 که با برنامه نویسی آشنا شدم خیلی علاقه مند بودم یک بستر آموزشی بسازم در فضای وب و به انتشار آموزش های در این زمینه بپردازم.حالا یک تیم داریم و با قدرت رو به جلو حرکت میکنیم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کتاب اموزش prolog (فصل چهارم و پنجم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.