"> راه اندازي انجمن هاي تخصصي M.S.P Soft

راه اندازی انجمن های تخصصی M.S.P Soft

خدمتی جدید

خدمتی جدید

خوشحالیم از این که بازهم توانستیم با خدمتی جدید شما کاربران عزیز را در راستای افزایش دانستی های خود یاری دهیم.. مدت زمان زیادی بود که فکر چنین کاری را در سر می پروردانیم اما به دلایل مختلف انجام پذیر نمی شد تا این که بالاخره توانستیم به این امر دست پیدا کنیم و حالا انجمن های ام اس پی سافت آماده فعالیت کاربرانی است که دوست دارند به معلومات خود بیفزایند و البته آماده فعالیت برای کاربرانی است که معلومات زیادی دارند و حاضرند آن را در اختیار دیگران قرار دهند.
انجمن های تخصصی ام اس پی سافت شاید اشکالات متعددی داشته باشد که به مرور زمان و البته با انتقادات و پیشنهادات شما دوستان عزیز کامل تر خواهد شد چراکه موفقیت این انجمن بسته به فعالیت و نظرات سازنده شما دارد، اینجا دیگر تنها ما نیستیم که فعالیت می کنیم و شما به عنوان کاربر تنها بیننده نخواهید بود بلکه حالا فرصتی فراهم شده که ما از شما کاربران فهیم یاد بگیریم.
بخش های متعددی در انجمن ها تعریف شده اند که البته شاید به اندازه دیگر سایت ها گسترده نباشند اما حتما بسته به زمان و فعالیت و نظرات این امر هم فراهم است که بتوانیم انجمن ها را گسترش دهیم. قوانینی برای انجمن ها در نظر گرفته شده است که البته برای شما کاربران فهیم تنها در حد یک توصیه است. زمانی که کار این انجمن ها شروع شده است هدف ما این بوده که بتوانیم مدیرانی از دل شما کاربران انتخاب کنیم و به هیچ وجه قصد ما این نبوده که شما تنها بازدید کننده ی سایت باشید، پس هریک از شما دوستان می توانید بسته به تخصصی که دارید خود را در حد یک مدیر قابل معرفی کنید تا همه بتوانند از تخصص شما بهره مند شوند.
منتظر حضور و فعالیت صمیمانه شما دوستان عزیز در انجمن ام اس پی سافت هستیم.

خدمتی جدید

 

پیروز و سریلند باشید.
گروه نرم افزاری ام اس پی سافت

(تغییر را احساس کنید)

ورود به انجمنهای تخصصی ام اس پی سافت
عضویت در انجمن

تغییر شرایط عضویت در سایت حتما ببینید!!!!

  • پسورد: www.mspsoft.com
مسعود شریفی پور

از سال 88 که با برنامه نویسی آشنا شدم خیلی علاقه مند بودم یک بستر آموزشی بسازم در فضای وب و به انتشار آموزش های در این زمینه بپردازم.حالا یک تیم داریم و با قدرت رو به جلو حرکت میکنیم.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کدیشن ! مارکت پروژه های برنامه نویسی راه اندازی شدیه توکه پا بریم ببینم