ورود / ثبت نام
0
0

کتاب اموزش prolog (فصل دوم)

731 بازدید
کتاب آموزش پرولوگ

کتاب آموزش پرولوگ

کتاب آموزش پرولوگ همان طور که قول داده بودم فصل دوم این کتا هم برای شما دوستان آماده کردم و عزیزان ام اس پی سافت آماده کردم.توضیحاتی باز هم در مورده پرولوگ میدم که بیشتر آشنا بشین.این زبان بر پایه منطق ریاضی بنا نهاده شده و میتوان گفت نسبت سایر زبانهای برنامه نویسی متفاوت است. به همین خاطر این زبان را به عنوان زبان کاملا منطقی می‌شناسند و حتی به آن پرولوگ خالص نیز اطلاق می‌شود.در فصل های بعد نیز توضیحاتی خواهم داد.

این بهره وری از کد Prolog معمولاً به صورت کد ماشین انتزاعی ترجمه می‌شود و اغلب تحت تاثیر مجموعه دستورات ثبت نامی براساس ماشین انتراعی وارن (Warren Abstract Machine (WAM)) است.برای پیاده سازی انتزاعی متناسب به نوع اصطلاحات و اطلاعات در زمان کامپایل است. برای ترجمه بهتر و نزدیک تر بودن به زبان ماشین واقعی برای عملکرد بهتر نیاز به تحقیقات مبتنی بر جامعه منطقی برنامه ریزی شده است که دو کار اساسی براساس قواعد منطقی انجام می‌دهد یک باینری کردن عبارات و بندها و دیگری فراهم کردن پشته مبتنی بر ماشین مجازی.در نسل پنجم سعی شده است ماشین‌ها و سیستم‌های مبتنی بر پرولوگ نیازهای سخت‌افزاری این نوع برنامه سازی منطقی را نیز فراهم سازند تا سرعت اجرای آن هزاران برابر شود. بعلاوه این پرولوگ این توانایی را نیز دارد که با پردازش موازی بندها سرعت را بهبود بخشد.

کتاب آموزش پرولوگ

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.mspsoft.com/?p=3846
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مسعود شریفی پور
از سال 88 که با برنامه نویسی آشنا شدم خیلی علاقه مند بودم یک بستر آموزشی بسازم در فضای وب و به انتشار آموزش های در این زمینه بپردازم.حالا یک تیم داریم و با قدرت رو به جلو حرکت میکنیم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

2 نظر در مورد کتاب اموزش prolog (فصل دوم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.