ورود / ثبت نام
0
0

مجموعه کتابهای SilverLight به همراه پروژه ها

873 بازدید
کتابهای SilverLight

کتابهای SilverLight

مجموعه کتابهای SilverLight به همراه پروژه های مربوط به هر فصل این مجموعه که از ام اس پی سافت منتشر شده است  در قالب ۲۷ فصل جمع اوری شده است که پروژه های مربوط به هر فصل نیز به همراه سورس آن ارائه شده است.سیلورلایت۴ با پشتیبانی رسمی از زبانهای راست به چپ همانند فارسی و همچنین ارائه کوهی از قابلیت های جدید در سال ۲۰۱۰میلادی کاندید مناسبی برای توسعه نرم افزار غنی تحت وب و همچنین برنامه های desktop چند سکویی در کشورمان میباشد.

SilverLight یک تکنولوژی جدید و شبیه به فرمت SWF مربوط به Macromedia Flash می باشد؛ که از آن برای ارائه برنامه های تحت وب به شکل مستقل از مرورگر (Cross-Browser) و نیز مستقل از سیستم عامل (Cross-Platform) با ظاهری بسیار زیبا یا RIA (Rich Interactive Application) استفاده می شود

محیط طراحی برنامه های SilverLight
برای تولید برنامه های SilverLight می توانید از دو ابزار Microsoft Experssion Blend2 و Visual Studio 2008 استفاده نمایید:
Microsoft Experssion Blend2: از این ابزار می توانید برای طراحی ظاهر گرافیکی، Encode کردن فایل های تصویری و صوتی و قرار دادن آن در برنامه های SilverLight استفاده نمایید.
Visual Studio 2008: برای کد نویسی طرف کلاینت و سرور، مربوط به برنامه های SilverLight می توانید از این برنامه استفاده نمایید؛ همچنین این ابزار امکان Debug کردن کدهای برنامه های SilverLight را نیز به صورت کامل فراهم می کند و قابلیت full-Intellisence (منظور Syntax Highlighting, AutoComplete, Syntax Checking و …) آن نیز فعال می باشد.

وی اینکه با توجه به شدت تبلیغات روی SilverLight و تولید ابزارهای مربوط به آن به نظر می رسد Microsoft تصمیم بسیار جدی در مورد توسعه و جهانی سازی SilverLight دارد. از آنجا که یادگیری و بکارگیری SilverLight، چندان دشوار به نظر نمی رسد پیشنهاد می کنیم طراحان وب و برنامه نویسان سریعتر به مطالعه و یادگیری این تکنولوژی فانتزی بپردازند تا از قافله علوم مختلف دنیای کامپیوتر عقب نمانند.

کتابهای SilverLight

بخشی از فصل ها این کتاب؟

فصل اول……

سیلورلایت چیست

تاریخچه سیلورلایت

دریافت و نصب

امنیت

فصل دوم……..

برسی ساختار یک پروژه SilverLight در vb.net

آشنایی با خواص مقدماتی

آشنایی با فرایند کامپایل

نکته مهم جهت انتخاب build type

نحوه پردازش

سفارشی سازی صفحه

با دانلود کتاب ها سر فصل ها بخوانید…….آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.mspsoft.com/?p=3814
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مسعود شریفی پور
از سال 88 که با برنامه نویسی آشنا شدم خیلی علاقه مند بودم یک بستر آموزشی بسازم در فضای وب و به انتشار آموزش های در این زمینه بپردازم.حالا یک تیم داریم و با قدرت رو به جلو حرکت میکنیم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

3 نظر در مورد مجموعه کتابهای SilverLight به همراه پروژه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.