ورود / ثبت نام
0
0

مجموعه کتاب های آفیس ۲۰۰۷ Microsoft Office

452 بازدید

پس از چند سال انتظار و کش و قوس های فراوان و تاریخ های ضد و نقیض در رابطه با عرضه نسخه جدید آفیس از بسته بزرگ و مطرح و بسیار پرطرفدار نرم افزارهای اداری آفیس، سرانجام وعده ی کمپانی بزرگ مایکروسافت تحقق یافت و تاریخ عرضه ی رسمی این محصول بسیار پرطرفدار اعلام شد . کمپانی مایکروسافت رسما تاریخ عرضه ی رسمی مجموعه ی قدرتمند نرم افزار ۲۰۰۷ Microsoft Office System خود را که پیشتر به Office 12 شهره بود را ۳۰ نوامبر ۲۰۰۶ اعلام نمود و کاربران را برای آن روز موعود آماده کرده است .
در نسخه ی ۲۰۰۷ از بسته ی اداری کمپانی مایکروسافت که همگان مدت ها منتظر عرضه اش بودند آخرین نسخه از نرم افزارهای رایج و قدیمی این بسته همراه با بسیاری از نرم افزار های جدید و مطرح و بسیار مفید اداری شرکت مایکروسافت وجود دارند که تغییرات بسیار چشمگیری هم از لحاظ ظاهر و زیبایی و هم از لحاظ قدرت و کارایی نسبت به نسخه های پیشین کرده اند که به وضوح دیده می شود.

سایت ام اس پی سافت کتاب های اموزشی این مجموعه نرم افزاری بسیار کاربردی را برای شما دوستان و دوست داران Microsoft Office اماده کرده است.با ارزوی موفقیت و پیشرفت شما دوستان عزیز ام اس پی سافت.

آفیس

کتابها:

 کتاب آموزش نرم افزار Excel 2007

کتاب آموزش نرم افزار Word  ۲۰۰۷

کتاب آموزش نرم افزار PowerPoint 2007

کتاب آموزش نرم افزار Access 2007

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.mspsoft.com/?p=3019
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مسعود شریفی پور
از سال 88 که با برنامه نویسی آشنا شدم خیلی علاقه مند بودم یک بستر آموزشی بسازم در فضای وب و به انتشار آموزش های در این زمینه بپردازم.حالا یک تیم داریم و با قدرت رو به جلو حرکت میکنیم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد مجموعه کتاب های آفیس ۲۰۰۷ Microsoft Office

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.