ورود / ثبت نام
0
0

ویژگی خاص برای شناخت برنامه نویس ها

131 بازدید

ویژگی خاص نویس ها

– به نور خورشید حساسیت دارد

ویژگی خاص نویس ها ؛ برنامه نویس جماعت کلا به نور خورشید حساسیت دارند و اصلا نمی توانند در زیر نور خورشید به بازی و یا راه رفتند بپردازند. اگر روزی با برنامه نویسی رفتید به پارک و مشاهده کردید که نمی تواند در زیر نور خورشید بایستد او را ملامت نکنید چونکه او به نور خورشید عادت ندارد.

ویژگی خاص نویس ها


۲- گاهی دارای حالات روحی نامتعادل می باشد


۳- بدنش قدرت دفاعی ندارد

همانطور که مستحضر می باشید انسان دارای یک سیستم دفاعی می باشد که بدن را در مقابل ویروس ها و … محافظت می کند؛ ولی برنامه نویس از این قاعده مستثنی می باشد و اکثر مواقع مریض می باشد. شما همیشه شاهد این هستید که در طول ۳۶۵ روز یک سال برنامه نویس دماغش را بالا می کشد. همیشه در موقع بیدار شدن از خواب احساس گلو درد دارد. خلاصه ویروس ها علاوه بر اینکه در کامپیوتر ها هستند در بدن برنامه نویس ها هم جولان می دهند.


۴- هیچ مهارتی در زمینه زندگی واقعی ندارند

یک برنامه نویس واقعی عمرا بتواند روغن موتور یک ماشین را عوض کند و یا یک برنامه نویس واقعی عمرا بتواند برای یک وعده خود غذا تهیه کند (البته به غیر از نیمرو یا خانواده نیمرو و یا همبرگر ).


۵- اجتماعی بودن در حد صفر – کامپیوتر » بشر

این مورد بهترین نشانه برای شناسایی یک برنامه نویس واقعی است. برنامه نویس رفت و آمد نمی کنه، به مجالس ترحیم و عروسی نمی رود، به جای تلفن از ایمیل استفاده می کند، دوست دختری ندارد، در سایت های فیس بوک و امثال الهم فعالیت ندارد، کلا در مجامع گوشه گیر است و … . اصلا او یک فرد اجتماعی نمی باشد. او را می توان هم تراز مرتاض های هندی که تارک دنیا هستند دانست.


۶- احساس می کند باهوش تر از دیگران هست

برنامه نویس همیشه فکر می کند بسیار باهوش تر از دیگران است و احساس برتری به دیگران دارد. بدلیل اینکه دیگران نمی دانند Delegate چیست؟ و یا دیگران نمی دانند که تریگر چیست و … . البته در بسیاری از موارد مشاهده شده است که این حس کاذب می باشد.

۷- مد و ظاهر = NULL

این مورد هم باعث شناخته شدن برنامه نویس ها می شود. برنامه نویس معمولا سر خود را شانه نمی کند و معمولا دارای سری نامرتب می باشد. از لحاظ لباس هم در ساده ترین حالت می باشد.

 

۸- چشم های پف کرده

این مورد هم که به دلیل استفاده ۱۸ ساعته در هر روز از کامپیوتر می باشد.

نکته آخر : اگر شما هم برنامه می نویسید یعنی کد تایپ می کنید، ولی لزوما این نشانگر این نیست که شما یک برنامه نویس می باشید. برنامه نویس بودن به همین سادگی ها که فکر می کنید هم نیست. علاوه بر این که شما باید مسلط به زبان های برنامه نویسی باشید،  باید دارای این ۹ نشانه هم باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.mspsoft.com/?p=1469
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مسعود شریفی پور
از سال 88 که با برنامه نویسی آشنا شدم خیلی علاقه مند بودم یک بستر آموزشی بسازم در فضای وب و به انتشار آموزش های در این زمینه بپردازم.حالا یک تیم داریم و با قدرت رو به جلو حرکت میکنیم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد ویژگی خاص برای شناخت برنامه نویس ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.