ورود / ثبت نام
0
0

۱۰ دلیل استفاده توییتر برای تجارتتان

225 بازدید

 

شاید همیشه این سوال برایتان پیش آمده باشد، که داشتن اکانت توییتر باعث چه مساله ای می شود که شرکت های بزرگ تجاری جهان همه به سمت و سوی آن حرکت می کنند. در این پست به این پرسش پاسخ خواهم داد.

۱٫ ارتباط با مشتریان
این مهمترین دلیلیست که چرا شما باید از توییتر برای کسب و کارتان استفاده کنید. توییتر برای مردم تبدیل به یک برنامه روزانه شده است. آنها پس از آنکه از خواب بیدار می شوند به توییتر خود سر می زنند.

 

۲٫ برند
شما لازم نیست که نام تجاری شرکت های بزرگی نظیر دل، نایک، استارباکس داشته باشید تا بتوانید از توییتر استفاده کنید. فقط این را فراموش نکنید مردم دوست ندارند با یک ربات کار کنند، این جمله به این معنیست که اگر شرکت شما معروف نیست، سعی کنید از پروفایل شخصیتان در توییتر استفاده کنید. البته شما هنوز فرصت دارید که برند خود را ایجاد کنید، تنها در صورتی که ایده شما برای کسب و کارتان جذاب و جدید باشد. از این طریق به کاربران اتمام می دهید که این شخصیست که شرکت نوپایی تاسیس کرده است که ایده ای خوب در پس زمینه کارش قرار دارد.

۳٫ نظرات مشتریان
با توییتر شما می توانید بدون واسطه با مشتریانتان در ارتباط باشید و از نظرات آنها در مورد محصولات و خدماتتان استفاده کنید. و این نکته شما را در درک بهتر نقاط ضعف خدمات و محصول شما کمک می کند.

۴٫ بازاریابی
یکی از دلایل استفاده از توییتر را می توان بازاریابی برای خدمات و محصولاتتان در نظر گرفت. مکانی که بدون صرف هزینه، شما امکان بازاریابی محصولاتتان را خواهید داشت.

۵٫ اخبار
شما می توانید به راحتی آخرین خبرها و به روزرسانی های شرکتتان را در توییتر توییت کنید.

۶٫ دادن کپن های تخفیف و تبلیغات
شما می توانید با استفاده از کپن های تخفیف و خبرهای تخفیفی مشتریان بیشتری را جذب کنید.
برای مثال تصور کنید که مدیر یک رستوران هستید و برای آخر هفته ” غذای مخصوص سرآشپز ” را معرفی می کنید. در عین حال یک کد تخفیف را برای مشتریانی که در این روز به رستورانتان مراجعه کنند در نظر می گیرد.

۷٫ توییتر ویروسیست
اگر شما موفق شوید که حساب توییترتان را در جمع کاربران معروف کنید و دارای دنبال کنندگان زیادی شوید به قدرت ویروسی توییتر پی خواهید برد. شرکت دل یکی از موفقترین شرکت ها در امر به دست آوردن توییت های ویروسیست.
توییت های ویروسی به توییت هایی می گویند که دنبال کنندگان توییت شما، توییت به خصوصی را دوباره توییت می کنند و از همین طریق توییت شما در شبکه پخش خواهد شد.

۸٫ جاسوسی در رقابت
آیا می دانید شما می توانید در رقابت بهتر کردن محصولات و خدماتتان از توییتر بهترین استفاده را بکنید؟ بهترین بخش کار جاسوسی مشتریان تنها با کمک جستجوی توییتر است. برای مثال شروع کنید به گوش دادن شکایت های مشتریانتان در مورد خدمات و یا محصولتان، آن هم با یک جمله ساده ” سلام من متوجه مشکلتان شدم!! “، خود را جای مشتریتان بگذارید که چقدر خوشحال شده است که صدایش را شنیده اید.
همچنین از این متد برای آنالیز خدمات و محصولات شرکت های رقیب، نیز می توانید استفاده کنید.

۹٫ افزایش فروش
توییتر می تواند به شما در افزایش فروشتان کمک بسیار زیادی کند. دل یکی از شرکت هاییش که با توییتر فروش خود را دگرگون کرده است. شاید بپرسید چقدر فروش؟ طبق گزارش mashable رقمی حدود ۶٫۵ میلیون دلار!!!

۱۰٫ وفاداری برند
وقتی شما در توییتر شروع به کمک به مشتریانتان کنید، آنها به شما وفادار خواهند بود. که در مورد این مساله در آینده مطلبی خواهم نوشت.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.mspsoft.com/?p=83
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
مسعود شریفی پور
از سال 88 که با برنامه نویسی آشنا شدم خیلی علاقه مند بودم یک بستر آموزشی بسازم در فضای وب و به انتشار آموزش های در این زمینه بپردازم.حالا یک تیم داریم و با قدرت رو به جلو حرکت میکنیم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد ۱۰ دلیل استفاده توییتر برای تجارتتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.