.: پایگاه داده SQL Server :.

انتشار توسط: در 21 خرداد 1394 | دسته بندی: آموزش برنامه نویسی،پایگاه داده SQL Server

Stored Procedure رمزی
این مقاله نشان میدهد که چگونه یک stored procedure رمزی در SQL Server بسازید. این مقاله با معرفی ساخت stored procedure در SQL Server شروع میشود. سپس نشان میدهد که چگونه یک Stored Procedure را رمزی کنید…پیش از این مقاله ما آموزش ساخت Stored Procedure را نیز برای منتشر کرده بودیم. (بیشتر…)

کار با دیتابیس SQL Express

آموزش تصویری کار با دیتابیس SQL Express را در این مطلب برای شما اماده کردم خوب خیلی از شماها براتون پیش اومده باشه که بخواید دیتابیسی که طراحی میکنید بدون هیچ در دسری تو سیستم دیگه هم که میبرید کار کنه خوب این خودش یک امتیاز محسوب میشه که زیاد کاربر رو محتاج به نرم افزار های دیگه و سنگین هم چون SQL Server Full نکنیم خوب با یک نصب نرم افزار SQL Express کم حجم این کار امکان پذیره.خوب در این آموزش که به صورت تصویری با کیفیت بالا تهیه شده روش کار برای ساخت دیتابیس Express از ابتدا بر روی پروژه میتونید بهره ببرید.خوب بریم ببینیم SQL Express چیست و فرق آن با SQL Server Managment Studio چیست .دقت داشته باشید SQL Server Express یک Engine است.ولی SQL Server Managment Studio؛ یک برنامه است که به SQL Server Express یاSQL Server Enterprise،SQL Server Standard،SQL Server Developer متصل میشود.یک برنامه عادیست ولی کاملا پیشرفته.این رو هم در نظر بگیرید حتما برای مشتری سعی کنید از نسخه   Enterprise استفاده کنید.در آموزش های بعدی که اماده هستند ساخت دیتابیس ، Import کردن دیتابیس ،پشتیبان گیری و چندی دیگر برای شما اماده دانلود خواهد شد.با ام اس پی سافت همراه باشید.

 

 

دیتابیس آموزشگاه

پروژه کامل دیتابیس آموزشگاه برای درس آزمایشگاه پایگاه داده در این ساعت از ام اس پی سافت اماده دانلود شده است پروژه ای ک وقت زیادی برای طراحی نمودار ها و تحلیل ان صرف شده است.دیتابیس این پروژه در محیط SQL Server 2008 طراحی شده است کلیه تحلیل های دیاگرام ها انجام شده و ارتباط بین جداول صورت گرفته است.نمودار ER نیز به صورت کامل در اختیارتون قرار داد شده است.درباره جداول هم میتوان گفت که هر آموزشگاه یک سری جداول ثابتی مانند درس ها ، اساتید،رشته ها ، و ترم ها و … دارد که از نظر تحلیل ارتباط کمی پیچیده میشود که در این پروژه که برای درس آزمایشگاه پایگاه داده اماده شده است همه این کارها انجام شده است.

انتشار توسط: در 5 اسفند 1390 | دسته بندی: آموزش SQL SERVER،بانک های اطلاعاتی،پایگاه داده SQL Server

یکی از دوستان زحمت کشیدن و این فایل های اموزشی پاور پوینت را برای ام ارسال کردن از ایشان کمال تشکر را داریم.این فایل ها در 14 جلسه به صورت پاورپوینت دسته بندی شده اند و اموزش Microsoft SQL Server 2005  به صورت اسلاید به اسلاید به شما اموزش میدن.میتونید برای ارائه درسی نیز این فایل های اموزشی استفاده کنید.از دوستان که ما را یاری میکنند تشکر میکنیم.

Server  در آغاز محصول شرکتSybase  بود و تا قبل از نسخه 7 ، Sybase SQL Server نامیده می شد و بازاریابی و فروش آن به عهده شرکت Microsoft بود .اولین نسخه SQL Server  تحت عنوان SQL Server 1.0 for OS/2  در سال 1989پدید آمد. این نسخه از SQL Server  در واقع نسخه جدیدی نبود بلکه در اصل Sybase SQL Server 3.0 on Unix, and VMS برای OS/2 بود.اولین نسخه SQL Server  برای Windows NT در سال 1992 به بازار آمد.از 1994 ، شرکتهای مایکروسافت و سایبیس جداگانه به تولید و فروش SQL Server پرداخنتد که مایکروسافت نام تجاری SQL Server را ادامه داد ، اما سایبیس نام تجاری Adaptive Server Enterprise را برای محصول خود برگزید.SQL Server 7.0 نخستین بانک اطلاعاتی از این سری بود که دارای رابط گرافیک برای طراحی بود ، پیش از آن طراحی بانکهای اطلاعاتی در محیطی Text Based انجام می شد

فهرست:

جلسه اول

مدل های توزیع بانک اطلاعاتی

پایگاه داده غیرتوزیع شده

مهمترین سیستمهای مدیریت بانک اطلاعاتی

جلسه دوم

ایجاد و مدیریت بانک اطلاعاتی

ایجاد بانک اطلاعاتی Database

ایجاد و مدیریت جداول

انواع داده ها در SQL

ایجاد نمودار و برقراری روابط ما بین جداول

جلسه سوم

مروری بر دستورات پرس و جوهای انتخاب

و ……

پروژه از طرف دوستان برای ام اس پی سافت ارسال شده است.

 

قبل از به کار گیری هر نرم افزار مبتنی بر بانک اطلاعاتی.مدیریت سیستم باید قادر به انجام اعمال مدیریتی روی دیتابیس باشد چرا که نرم فزار قابل نصب مجدد می باشد و اما هرگونه خرابی بانک اطلاعاتی و یا از بین رفتن ان میتوانید جبران ناپذیر باشد.بنابراین باید توسط اموزش و یا فراهم کردن امکاناتی در نرم افزار عملیات پشتیبان گیری و بازیابی و به روز رسانی بانک اطلاعاتی رابه صورت ساده در اختیار کاربر نهایی قرار دهید.کتابی که برای شما دوستان اماده کردم کتاب اموزش بانک اطلاعاتی که توسط مهندس امیری در سطح متوسط نوشته شده است.منتشر شده از ام اس پی سافت.

 

سلام.امروز یه پروژه برای درس آزمایشگاه پایگاه داده پروژه دیتابیس مربوط به تولیدی پوشاک که جداول و دیاگرام هم داره رو آماده کردم . ایمید وارم مفید باشه و استفاده کنید.

 

دیتابیس : Sql server

برای درس آزمایشگاه پایگاه داده (بیشتر…)

سلام دوستان یه  آموزش حرفه ایMicrosoft.SQL.Server.2008.Programming براتون اماده کردم که در قالب یا فایل پی دی اف هستش میتونید به صورت رایگان از سایت بزرگ اما اس پی سافت دانلود کنید….

در این پست آموزشی قصد دارم آموزش کامل تبدیل دیتابیس Access با فرمت mdb به دیتابیس SQL با فرمت mdf را بطور کامل و بصورت تصویری آموزش دهم.این آموزش رو میتونید به صورت رایگان از سایت بزرگ ام اس پی سافت مشاهده فرمایید

(بیشتر…)

http://www.thistutorial.com/wp-content/uploads/2011/01/php-and-mysql-for-beginner.jpg

تو این پست یه آموزش براتون اماده کردم که چگونه یک فرم عضویت بسازیم…

موراد مرد نیاز:

اشنایی با mysql و php در حد مقدماتی

برای این کار اول شما  نیاز به یک فرم دارید که اطلاعات کاربرانتان را دریافت نمایید

(بیشتر…)

http://blogs.msdn.com/blogfiles/dtjones/WindowsLiveWriter/TheNewSQLServerBranding_135B9/SQL%20Server%202008%20desktop%20background%20-%20dark%20version%20-%20full%20screen_thumb.jpg

این آموزش خیلی مفیده حتما استفاده کنید sql server 2005  سلام آموزش توابع رشته ای در

(بیشتر…)

ورود

×